Skip to content
Menu
traveldaykarlik

Doskonalenie umiejętności jazdy motocyklem podczas szkoleń motocyklowych w warunkach drogowych w Polsce i za granicą

Drodzy motocykliści i motocyklistki przygotowaliśmy dla Was nowość na sezon 2023. Do naszej oferty dołączają długo wyczekiwane przez naszych klientów drogowe szkolenia motocyklowe, czyli doskonalenie jazdy w warunkach drogowych podczas wyjazdów motocyklowych.

Wspólnie z naszymi partnerami, przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę wyjazdów od jednodniowych po Wielkopolsce, przez dwudniowe w Polsce i zagranicą naszego kraju aż po wyjazdy tygodniowe np. do Chorwacji czy Hiszpani, które umożliwiają doskonalenie naszych umiejętności jazdy motocyklem w warunkach „serpentyn drogowych”.

To nie wszystko, dla osób bardziej wymagających i chcących doskonalić swoje umiejętności w terenie ADV czy w warunkach torowych mamy szereg szkoleń temu przeznaczonych, o czym więcej możecie przeczytać poniżej.

Zachęcamy do udziału w naszym nowym projekcie!

Wszelkie pytania kierujcie bezpośrednio do opiekuna projektu, którym jest:

Maciej Spychalski
maciej.spychalski@karlik.poznan.pl / T: +48 660 420 303

motomisja_logo

Moto-Misja, czyli bracia Tomek i Damian Pawłowscy, zapaleni motocykliści, którzy aktywnie działają w świecie motocyklowym od wielu lat. Od 2015 roku organizują jednodniowe „rajderki” po okolicach dla wszystkich motocyklistów.

Od 3 lat są jednymi z głównych organizatorów ogólnopolskiej imprezy „Bezpieczne 2 kółka”, która promuje bezpieczną jazde oraz edukuje motocyklistów.

Od 2017 roku organizują kameralne wyjazdy szkoleniowe do Hiszpanii, gdzie w małym gronie eksplorują najlepsze motocyklowe trasy. Ich autorskie wypady odbywają się zawsze na wiosnę oraz jesień. Przez wieloletnie doświadczenie wiedzą jak zaplanować najlepsze tripy na Półwyspie Iberyskim.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Jednodniowe doskonalenie techniki jazdy

Już za nami, ale możesz zobaczyć co Cię ominęło 🙂 Zapraszamy na kolejne, które na pewno będą się tu pojawiać.

Dwudniowe doskonalenie techniki jazdy

Już za nami, ale możesz zobaczyć co Cię ominęło 🙂 Zapraszamy na kolejne, które na pewno będą się tu pojawiać.

Trzydniowe doskonalenie techniki jazdy

+1399 zł za pasażera