Skip to content
Menu
traveldaykarlik

Doskonalenie umiejętności jazdy motocyklem podczas szkoleń motocyklowych w warunkach drogowych w Polsce i za granicą

Drodzy motocykliści i motocyklistki przygotowaliśmy dla Was nowość na sezon 2023. Do naszej oferty dołączają długo wyczekiwane przez naszych klientów drogowe szkolenia motocyklowe, czyli doskonalenie jazdy w warunkach drogowych podczas wyjazdów motocyklowych.

Wspólnie z naszymi partnerami, przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę wyjazdów od jednodniowych po Wielkopolsce, przez dwudniowe w Polsce i zagranicą naszego kraju aż po wyjazdy tygodniowe np. do Chorwacji czy Hiszpani, które umożliwiają doskonalenie naszych umiejętności jazdy motocyklem w warunkach „serpentyn drogowych”.

To nie wszystko, dla osób bardziej wymagających i chcących doskonalić swoje umiejętności w terenie ADV czy w warunkach torowych mamy szereg szkoleń temu przeznaczonych, o czym więcej możecie przeczytać poniżej.

Zachęcamy do udziału w naszym nowym projekcie!

Wszelkie pytania kierujcie bezpośrednio do opiekuna projektu, którym jest:

Maciej Spychalski
maciej.spychalski@karlik.poznan.pl / T: +48 660 420 303

motomisja_logo

Moto-Misja, czyli bracia Tomek i Damian Pawłowscy, zapaleni motocykliści, którzy aktywnie działają w świecie motocyklowym od wielu lat. Od 2015 roku organizują jednodniowe „rajderki” po okolicach dla wszystkich motocyklistów.

Od 3 lat są jednymi z głównych organizatorów ogólnopolskiej imprezy „Bezpieczne 2 kółka”, która promuje bezpieczną jazde oraz edukuje motocyklistów.

Od 2017 roku organizują kameralne wyjazdy szkoleniowe do Hiszpanii, gdzie w małym gronie eksplorują najlepsze motocyklowe trasy. Ich autorskie wypady odbywają się zawsze na wiosnę oraz jesień. Przez wieloletnie doświadczenie wiedzą jak zaplanować najlepsze tripy na Półwyspie Iberyskim.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Jednodniowe doskonalenie techniki jazdy

Już za nami, ale możesz zobaczyć co Cię ominęło 🙂 Zapraszamy na kolejne, które na pewno będą się tu pojawiać.

Dwudniowe doskonalenie techniki jazdy

Już za nami, ale możesz zobaczyć co Cię ominęło 🙂 Zapraszamy na kolejne, które na pewno będą się tu pojawiać.

Trzydniowe doskonalenie techniki jazdy

+1399 zł za pasażera

proenduro_logo

Proenduro.pl Ride Out to dłuższe i krótsze szkolenia w terenie, które w różnej formule realizujemy od początku działania szkoły – abyście mogli wykorzystać to, czego się w niej nauczyliście. W tym sezonie nie idziemy w ilość. Idziemy w maksymalizację Twojej satysfakcji z jazdy motocyklem w terenie. Nie musisz martwić się o trasę, o nocleg, o wyżywienie, o wparcie techniczne. Możesz skupić się na sobie i na jeździe. Moc wrażeń, wspaniały kontakt z naturą, wsparcie naszych trenerów i znakomite towarzystwo otrzymasz w pakiecie. Która lokalizacja podoba Ci się najbardziej?

Ride Out Dolny Śląsk 8-11.06.2023

• Dolny Śląsk, Góry Kaczawskie, Kotlina Jeleniogórska
• Trasy Offroad (200km) i Adventure (450 km)
• Atrakcje dodatkowe!

Ride Out Bieszczady 12-15.10.2023

• Bieszczady, okolice Soliny i Myczkowców
• Trasy Offroad (200km) i Adventure (450 km)
• Atrakcje dodatkowe!

bednary_logo

Nowoczesne centrum szkoleniowe położone niedaleko Poznania, w którym nauczysz się jak w bezpieczny sposób poruszać się po drogach. Rozmiar obiektu, bogate zaplecze techniczne, szeroka kadra pomocnych pracowników sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do organizacji różnego typu eventów, nie tylko motoryzacyjnych. Jednorazowo z obiektu może skorzystać nawet kilka tysięcy osób! Na przestrzeni lat, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju ośrodek z nowatorską infrastrukturą i nieograniczonymi możliwościami, dzięki czemu dla potrzeb każdego Klienta stworzymy ofertę szytą na miarę.

Szkolenie I stopień Czas trwania 9:00-15:00

DLA KOGO

Szkolenie dedykowane jest kierowcom, którzy posiadają ważne prawo jazdy z zakresu kat A. Wiek i płeć nie ma tu żadnego znaczenia zapraszamy każdego, kto chce podnosić swoje umiejętności. Podczas szkoleń motocyklowych szczególny nacisk kładziony jest na umiejętność zmiany pozycji na motocyklu i stylu jazdy podczas zmiennego tempa i przyczepności podczas przejazdów przez wszelakiego rodzaju próby. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tego typu szkoleniach, ponieważ za każdym razem skutkują one w podniesieniu swoich kompetencji.

Szkolenie II stopień Czas trwania 9:00-15:00

DLA KOGO

Szkolenie II stopnia dedykowane jest kierowcom, którzy mieli okazję uczestniczyć w treningach I stopnia organizowanych przez nasze centrum. Obowiązkowe dla uczestników jest posiadanie ważnego prawa jazdy z zakresu kat A. Wiek i płeć nie ma tu żadnego znaczenia zapraszamy każdego, kto chce podnosić swoje umiejętności. UWAGA! Warunkiem zapisu na Szkolenie II stopnia jest ukończone Szkolenie I stopnia w naszym ośrodku.